Volejbalový turnaj na ZŠ Vejrostova

Ve středu 28. března 2018, den před velikonočními prázdninami, se družstvo dívek naší školy rozjelo na volejbalový turnaj do Bystrce, kde se poprvé utkalo s dívkami ostatních škol. Protože většina našich protihráček byly volejbalistky hrající na vysoké úrovni, nejeli jsme na turnaj s ambicemi zvítězit, ale především nasát atmosféru soutěže tohoto typu, zahrát si proti zkušeným volejbalistkám a pokusit se vydat ze sebe maximum a co nejlépe si zahrát. To se nám myslím skvěle podařilo.

Hrálo se ve dvou skupinách po třech týmech. My jsme si vylosovali ZŠ Milénovu a ZŠ Novolíšeňskou. Našim prvním soupeřem se stalo družstvo budoucích vítězů, s nimi jsme si tedy vyzkoušeli, jak se hraje proti těm nejlepším. Podlehli jsme 9:25. Mnohem lépe se nám dařilo s dívkami ZŠ Novolíšeňská, s nimiž se nám podařilo vyhrát s velkou převahou. Díky tomuto vítězství jsme poslední zápas sehráli o třetí místo s domácím týmem, tedy se ZŠ Vejrostova. Tento zápas byl celkem vyrovnaný, naše dívky bojovaly o každý bod. Nakonec se nám ale zvítězit nepodařilo a v celkovém umístění jsme obsadili krásné čtvrté místo.

Děvčatům děkujeme za účast, gratulujeme k pěknému umístění a těšíme se zase na příští rok, kdy bychom se rádi turnaje opět zúčastnili. Doufáme, že přibudou další posily z řad letošních šesťaček nebo sedmaček.

Mgr. Eva Lichková

Záložka pro permanentní odkaz.