Poznávací zájezd do Velké Británie s výukou

flagTak jako již několikrát v minulých letech jsme se také v tomto školním roce na začátku měsíce září obrátili na třídních schůzkách a také prostřednictvím elektronické ŽK na rodiče a naše žáky na druhém stupni s nabídkou zájezdu do zahraničí.

Z nabídky zájezdů zvítězila STUDENT AGENCY a její nabídka pobytu v jihoanglickém přístavním městě Portsmouth s 12 lekcemi výuky. Jedná se o poznávací pobyt s výukou rodilými mluvčími na tamní škole. Jazykové znalosti uplatníme nejen během výuky, ale i přímo v rodinách, kde budeme ubytovaní. Během zájezdu nepřijdeme o každodenní odpolední výlety, těšit se můžeme na prohlídku Londýna, návštěvu historické lodi HMS Victory, výlet na Stonehenge a mnoho dalších zajímavostí.

Příjem přihlášek je uzavřen, další případní zájemci budou evidováni jako náhradníci. Rodiče všech přihlášených žáků budou informováni prostřednictvím elektronické ŽK, v následujícím týdnu dále obdrží k vyplnění závaznou přihlášku a pokyny pro platbu zálohy spolu s podmínkami zájezdu, pojištěním a storno podmínkami.

Výše uvedené formuláře jsou k dispozici ke stažení také v přiložených dokumentech, na fotkách si můžete prohlédnout některá zajímavá místa, která navštívíme.

Mgr. Jakub Žák, vedoucí zájezdu

historicke-mesto-winchester

lod-hms-victory

national-motor-museum

salisburska-katedrala

stonehenge

program-zajezdu

prihlaska-pro-zaky-pojisteni

informace-pro-rodice

Záložka pro permanentní odkaz.