Loučení Zvídálků

20150604_163228Ve čtvrtek proběhla závěrečná schůzka malých ZVÍDÁLKŮ. A že se rozloučili pěkně zvesela, nemusíte pochybovat, stačí se podívat na přiložené fotky. Pudink s ovocem chutnal báječně.

Děti poctivě sledovaly jeho přípravu, při zdobení ovocem si nejenom procvičily matematiku, ale také se něco o něm dozvěděly. Při přípravě to trošku vypadalo, jako když vařili pejsek s kočičkou, ale vše se nakonec povedlo na jedničku.

Pitný režim je podmínkou zdravého růstu a v horké odpoledne šťáva z ovoce mizela rychle v žíznivých ústech dětí. Paní učitelky předaly dětem diplomy za jejich zvídavost a chuť dozvědět se něco nového.

Ve školní jídelně, kam mnozí budou v září pravidelně chodit, se s chutí pustily do sladkého poháru. Některé děti nezapomněly na své mámy, táty či sourozence, alespoň trošku pro ně v misce nechaly. A že jim chutnalo, bylo vidět při loučení před školou.

Klub malých Zvídálků bude fungovat i příští školní rok, zveme všechny zvídavé a intelektuálně zaměřené děti předškolního věku. Přihlášky zasílejte na adresu jundrov@centrum.cz.

Přejeme všem hezké léto, děkujeme za spolupráci a příští školní rok na viděnou.

Za Klub   PhDr. Alena Nováková

Mgr. Eva Lišková

Mgr. Jana Drexlerová

Záložka pro permanentní odkaz.