Co se dělo v klubu 2. prosince 2011?

V pátek 2. prosince se uskutečnil již pátý ročník Herního dne s Mensou ČR. Pro každou třídu prvního stupně byla dopoledne vyhrazena doba na hraní deskových her, na seznámení se s pravidly a na zábavu při hře. Odpoledne nás na druhém stupni přivítal Mikuláš doprovázený čerticemi a anděly.

Dětem se věnovali dva mladí lidé doporučení firmou Corfix. Od této firmy jsme měli k dispozici všechny hry, jež byly určené k přímému hraní i k prodeji. Součástí dne byly i sportovní aktivity v tělocvičně, doplněné o rébusy i hlavolamy. Počítačová učebna sloužila také k řešení zapeklitých logických úloh.

V tento den každoročně nabízíme i možnost testování IQ. Spolupracujeme s Mensou ČR. Naší nejbližší spojkou s Mensou je paní Havlová, která se při testování za zavřenými dveřmi věnovala předškolákům, školáčkům, školákům i dospělým lidem. Na chodbách mezitím probíhalo mnoho zajímavých rozhovorů. Potkávali se známí i neznámí, rodiče předškoláků s rodiči starších žáků a předávali si zkušenosti.

Herní den se opětovně vydařil a už teď se mnozí těší na ten příští.

Příští vánoční schůzka se uskuteční 16. prosince 2011. Čeká nás ÚŽASNÉ DIVADLO FYZIKY – ÚDIF s překvapením. Podrobnosti o naší návštěvě najdete zde.

Záložka pro permanentní odkaz.