Fotbalový turnaj

SAM_0831Dne 21. května 2014 se třicet žáků naší školy zúčastnilo akce E.ON City Cup nesoucí název „Odpolední fotbálkový turnaj pro žáky základních škol“.
Turnaj uspořádaný pro žáky z prvních až pátých tříd se konal na náměstí Svobody v Brně, a to v době od 14 do 18 hodin. Fotbalová utkání se hrála v arénách o průměru 5,5 m. Pokud malí sportovci zrovna nebojovali o fotbalový pohár, mohli odpočívat na klasických lavičkách nebo nabrat energii a sportovní zápal na různých atrakcích, jako byl skákací hrad, či jiná zábavná stanoviště.
DSC_3462Během „cesty k vítězství“ nás přišlo podpořit velké množství fanoušků z řad rodičů, sourozenců i spolužáků. V průběhu čtyřhodinového sportovního zápolení u hráčů i fanoušků nechyběly emoce, ať už to byl pláč nebo smích. Nakonec jsme se ale dočkali zasloužené odměny. Sportovci naší základní školy vyhráli třetí místo a obdrželi bronzový pohár. Každý z účastníků byl odměněn sportovním dresem. Aby se žáci naší školy – příští fotbalový reprezentanti – udrželi v perfektní kondici, dostali jsme deset fotbalových míčů Puma.