Drakiáda II.A a VII.B

V 8 hodin jsme měli sraz před školou. Byl chladný den, pára se valila od pusy a my vyrážíme směr zastávka Poříčí na autobus č. 44. Jeli jsme asi půl hodiny, vystoupili jsme na Tomkově náměstí a přestoupili jsme na autobus č. 57.Když jsme přijeli do Soběšic, na kopci nás vítaly radostné úsměvy dětí z druhé třídy, jejichž draci vesele létali na obloze. Když jsme  s kamarádkou vytáhly našeho draka, který pod vedením paní učitelek perfektně létal, všichni se na něj dívali s úžasem.

Pořádně jsme se vydováděli, druhákům to ale nestačilo, a tak se na mě a na pár dalších sedmáků vrhli, skákali a honili nás. Naštěstí je paní učitelka zavolala k svačině. Když jsme se všichni nasvačili a odpočinuli si, vyrazili jsme na rozhlednu na nedalekém kopečku. Druháci, ačkoli byli za námi, nás na kopci předběhli. Na rozhledně byl krásný výhled na Brno.

Cestou z rozhledny jsme se s druháky rozloučili  a část třídy šla k jezdeckému areálu Panská Lícha, jejichž koně jsme krmili jablky a trávou. Na kopci jsme ještě chvíli pouštěli draky, i když létali výš než předtím, pak jsme byli již všichni unavení a neměli jsme sílu.

Cesta zpět autobusem byla tichá, skoro jakoby nikdo nemluvil, jenom kluci, kteří mají energie na rozdávání, si tam hlasitě povídali. Když jsme přijeli před školu, někteří šli na oběd a někteří odešli domů.

Byl to krásný den plný zábavy a poznávání okolí Brna. Příště pozveme zase my druháky někam na výlet. Tímto bych jim chtěla poděkovat za celou třídu, děkujeme, II. A!

Magdalena Páčová, VII.B

Domů » Drakiáda II.A a VII.B » Drakiáda II.A a VII.B

Drakiáda II.A a VII.B

Fotografie ze společného výletu II.A a VII.B. Drakiáda se uskutečnila na kopci Panská Lícha u Soběšic.
IMG_4178.jpg
Záložka pro permanentní odkaz.