Celá třída odpovídá

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV pátek 27. 2. 2014 jsme neměli obyčejný dalton. Byl to den, na nějž jsme se těšili už několik týdnů.  Začali jsme pracovat na projektu, který pošleme do soutěže brněnských škol, již pořádají Brněnské vodárny a kanalizace (asi není překvapení, že jejím tématem je voda.)

Poté, co nám paní učitelka pustila video vytvořené k soutěži, jsme se rozdělili do skupinek a začali zpracovávat odpovědi na otázky. Také jsme měli donést kresbu, malbu, báseň nebo povídku na téma voda. Taktak jsme to stihli dodělat. Pokračovali jsme v usilovné práci i následující týden. Ve středu jsme měli po obědě dobrovolnou výtvarnou dílnu. Někteří pracovali na ztvárnění vodního toku, jiní na akváriích nebo kašírováním tvořili Vodňáčky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAV pátek jsme nalepili práce na papír a vytvořili tak třísvazkovou knihu, která mimo jiné zachycuje i fotodokumentaci naší práce. Dokonce nás navštívil i pan inženýr Polenka, vystudovaný vodohospodář. Pověděl nám mnoho o významu vody, ukázal nám mapu a pustil prezentaci, zachycující cestu vody do Brna.

Myslím, že nás to všechny bavilo a že máme celkem šanci na dobré umístění.  Tak nám držte palce, ať se nám vše vydaří.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERALucie Poláčková, IV.A

Záložka pro permanentní odkaz.